Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Stacionarus alkotesteris Alcodetector ID

Stacionarus alkotesteris Alcodetector ID
Stacionarus
alkotesteris Alcodetector ID

Sandėlyje: Yra
 

Profesionalus stacionarus alkoholio matuoklis Alcodetector ID skirtas kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją nepatektų apsvaigę nuo alkoholio asmenys. Stacionariu alkotesteriu blaivumą pasitikrina visi į darbą atvykstantys darbuotojai. Alcodetector ID pritaikytas darbui statybų aikštelėse, gamyklose, autobusų parkuose, logistikos centruose bei kituose pramoniniuose objektuose. Alcodetector ID veikia su bendrovės „Alkotesteris“ sukurta programine įranga.

Trumpą aprašymą atsisiųskite čia.

Alcodetector ID skirtas naudoti su vienkartiniais šiaudeliais. Pageidaujant, prietaisas gali būti naudojamas be šiaudelių, pučiant per atstumą.

Daugiau informacijos apie šiuos sprendimus suteikiame telefonu +37068422222, +37052130155 arba el. paštu info@alkotesteris.lt.  

Veikia autonomiškai 

Alcodetector ID autonomiškai patikrina į darbą atvykstančių žmonių blaivumą, prieš testą identifikuoja ir blaivumo testo metu nufotografuoja darbuotoją. Galimas biometrinis darbuotojo tapatybės patvirtinimas, t. y. veido atpažinimas. Visi atlikti blaivumo testų rezultatai su nuotraukomis saugomi prietaiso atmintyje. Matavimų atmintį galima peržiūrėti prietaiso ekrane arba centrinėje duomenų bazėje internete. Apie neblaivius darbuotojus prietaisas atsakingus asmenis nedelsiant informuoja el. pašto pranešimais ar SMS žinutėmis, gali automatiškai spausdinti nušalinimo nuo darbo aktus, siųsti periodines patikrinimo ataskaitas.

Kaip vyksta blaivumo patikra

Darbuotojas priglaudžia ID pažymėjimą (RF kortelę) prie alkotesterio, arba jutikliniame ekrane įveda savo unikalų kodą. Prietaisas pasiruošia matavimui, tikrinamas asmuo per vienkartinį šiaudelį pučia į alkotesterį. Pūtimo metu asmuo nufotografuojamas. Pageidaujant, atliekamas biometrinis tapatybės patvirtinimas. Jei darbuotojo atpažinti nepavyksta, sistema gali nutraukti testą ir paprašyti pasitikrinti iš naujo.

Kas atsitinka aptikus alkoholio

Visi matavimų rezultatai įrašomi į atmintį. Jeigu iškvėptame ore aptinkama alkoholio koncentracija viršija leistiną ribą (rezultato riba nustatoma per meniu) – atsakingi asmenys informuojami el. paštu arba SMS pranešimu. Jei alkoholio neaptinkama, sistema gali aktyvuoti turniketą ar elektroninę durų spyną, kad į patalpas patektų tik atpažinti blaivūs asmenys.

Kaip ir kur saugomi duomenys

Visi matavimai, darbuotojų ir darbuotojų grupių sąrašai bei prietaisų nustatymai išsaugomi duomenų bazėje internete naudojant Wifi, LAN ar mobilius duomenis. Sugadinus įrangą, pvz. vandalizmo atveju, ar tiesiog norint į sistemą įjungti dar vieną alkotesterį, informacija automatiškai sinchronizuojama į naują prietaisą – darbą galimą pratęsti nedelsiant.

Sistemos administratoriai ir kiti atsakingi asmenys gali peržiūrėti matavimo rezultatų duomenų bazę, nuotoliniu būdu papildyti darbuotojų sąrašą ar keisti prietaisų nustatymus, kurti periodines ataskaitas. Debesų kompiuterijos funkcija yra suteikiama visiems vartotojams, pasirinkusiems Cloud tipo licenciją programinei įrangai.

Technologija

Sistema ir programinė įranga sukurta Lietuvoje, tačiau patys prietaisai gaminami Pietų Korėjoje – naudojama pasaulyje pripažinta profesionali blaivumo patikrinimo įranga. Profesionalios klasės elektrocheminis jutiklis užtikrina greitus ir patikimus rezultatus. Sistemos greitaveika: 4 testai per minutę (kai blaivumo testo rezultatas nulis promilių, naudojama RF kortelė, aktyvuota plataus kampo ir dinaminio diapazono vaizdo kamera su veido atpažinimo funkcija). Pageidaujant didesnio našumo, naudojama keletas lygiagrečiai dirbančių alkotesterių. Visi matavimai gali būti matomi bendroje duomenų bazėje internete, o prietaisai realiu laiku tarpusavyje sinchronizuoja darbuotojų sąrašus.

Nuotraukos

Techniniai duomenys

Kategorija Profesionalus alkotesteris
Šalis gamintoja Lietuva/Pietų Korėja
[?] Jutiklis Platinos elektrocheminis (Pro)
[?] Garantija 24 mėnesiai, aptarnavimas Lietuvoje
[?] Pūtimo srauto kontrolė Kontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
[?] Testų skaitiklis Yra
Matavimo vienetai Promilės
Kalibravimas Yra galimybė
[?] Kalibravimo dažnumas patikrinti sukalibravimą kas 6 mėnesius
[?] Metrologinė patikra Galima atlikti
[?] Tikslumas ± 0.042 promilės iki 1,00 promilės rezultato; ±5% virš 1.001 promilės rezultato
Ekranas Liečiamas, 8 colių, 1200x720 taškų
[?] Ekrano pranešimų kalba Lietuvių, arba kitos, keičiama per naudotojo meniu
Valdymo meniu Lietuvių kalba, apsaugota slaptažodžiu
[?] Pasiruošimo laikas Nuo 5 sekundžių
[?] Analizės trukmė 10 sekundžių esant 1.00 promilės rezultatui
Maitinimas 220V elektros tinklas
Atmintis Įrašai saugomi prietaise. Prietaiso veikimui interneto ryšys nebūtinas, esant interneto ryšiui duomenys įkeliami į serverį.
Darbas su kompiuteriu Duomenų peržiūra ir redagavimas nuotoliniu būdu. Duomenys prieinami kelių lygių prisijungimu
Darbas su spausdintuvu galima automatiškai spausdinti visus, ar nustatytą koncentracijos ribą viršijusius rezultatus
Darbinė temperatūra -5 iki 40º C
Saugojimo temperatūra -5 iki 50º C
Dydis 375 x 250 x 93 mm
Svoris ~5kg
Komplekto sudėtis Alkotesteris, maitinimo šaltinis, instrukcija lietuvių kalba, 100 vienkartinių šiaudelių