Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Bendrovė Alkotesteris

Veikla

Bendrovės „Alkotesteris“ veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba patikimais, profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtais alkotesteriais, alkoblokais bei šių prietaisų aptarnavimas ir priežiūra bendrovės laboratorijoje. „Alkotesteris“ yra savo srities rinkos lyderis Lietuvoje.

Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos metrologijos inspekcija ir kitomis institucijomis, Lietuvos policija, verslo įmonėmis ir organizacijomis, savo veikloje naudojančiomis blaivumo tikrinimo įrangą. „Alkotesteris“ yra įgaliotas žinomiausių profesionalių alkotesterių gamintojų atstovas Lietuvoje, taip pat turi savo R&D padalinį, kuriantį ir gaminantį nuosavo prekės ženklo alkotesterius Alcodetector, įskaitant darbdaviams skirtą Alcodetector ID bei programinę įrangą alkotesteriams.

Misija

Suteikti institucijoms, darbdaviams ir privatiems asmenims jų poreikius atitinkančią apsvaigimo nuo alkoholio ir kitų medžiagų aptikimo ir matavimo įrangą, sprendimus ir žinias.

Vizija

Patikima alkoholio ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo sukeliamų nelaimingų atsitikimų prevencija – lengvai prieinamomis ir paprastai naudojamomis priemonėmis.

Istorija

2003 m. savo veiklą pradėjo tinklalapis alkotesteris.lt
2004 m. įsteigta bendrovė „Alkotesteris“.
2005 m. pradėta prekyba profesionaliais Dräger alkotesteriais.
2006 m. pradėta veikla Latvijoje.
2007 m. „Alkotesteris“ tapo įgaliotu daugiausiai pasaulyje asmeninių alkotesterių pagaminančios kompanijos Sentech Korea atstovu Lietuvoje.
2009 m. pradėta veikla Italijoje.
2013 m. „Alkotesteris“ tapo įgaliotu Vokietijos Dräger Safety, AG & Co. KGaA atstovu Lietuvoje.