Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Alkotesteris Dräger Alcotest 3820

Alkotesteris Dräger Alcotest 3820
Alkotesteris
Dräger Alcotest 3820

Sandėlyje: Nebetiekiamas
 

60 metų kaupta patirtis

Dräger alkotesteriais visame pasaulyje kasmet atliekama virš 30 milijonų blaivumo patikrinimų. Vokietijoje pagamintus alkotesterius naudoja policija, pramonė ir privatūs asmenys. Profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius kompanija Dräger gamina jau daugiau kaip 60 metų ir yra rinkos lyderė pasaulyje.

Alkotesteryje Dräger Alcotest® 3820 įdiegta technologija yra identiška naudojamai tiksliausiuose, daugelio šalių policijos naudojamuose, profesionaliuose alkotesteriuose.

Greitas ir paprastas blaivumo testas

Blaivumo patikrinimo funkcija įjungiama apšviestu funkciniu mygtuku. Tas pats mygtukas naudojamas meniu naršymui. Visi ekrano pranešimai pateikiami lietuvių kalba. Šaltomis žiemos naktimis ar karštą vasaros dieną Dräger Alcotest® 3820 pasiruošia darbui per kelias sekundes. Blaivumo tikrinimą galima atlikti esant aplinkos temperatūrai nuo -5°C iki +50°C.

Keičiamas antgalis

Dangteliu apsaugotas antgalis uždedamas lengvai ir intuityviai. Kiekvienam tikrinamam asmeniui galima naudoti naują antgalį. Kaip ir policijos naudojamuose alkotesteriuose, tikrinant blaivumą alkotesteriu Dräger Alcotest® 3820 tik mažas oro mėginys įtraukiamas analizei, likęs iškvėptas oras nukreipiamas į šoną. Taip užtikrinama, kad prietaise neužsiliktų alkoholio garų ir visi matavimai būtų tikslūs.

Patogus ir diskretiškas

Kompaktiško dizaino alkotesteris Dräger Alcotest 3820 lengvai telpa į kišenę. Blaivumo pasitikrinimą galite atlikti diskretiškai bet kur ir bet kuriuo metu: po verslo pietų, vakarėlio ar ryte - visuomet gausite tikslų blaivumo pasitikrinimo rezultatą. Norint daugiau privatumo - galima išjungti prietaiso skleidžiamą garsą.

Įvertintas dizainas

Dräger Alcotest® 3820 yra gavęs IF Design Award ir Red Dot Award for High Design Quality apdovanojimus.

Alkotesterį naudosite daugelį metų

Dräger Alcotest® 3820 atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai originalus, tiesiai iš gamintojo Vokietijoje importuotas, Lietuvos rinkai skirtas alkotesteris su galiojančia gamintojo garantija. Alkotesterį reguliariai laiku kalibruojant, alkotesteris išliks tikslus, juo galėsite naudotis daugelį metų.

UAB Alkotesteris - įgaliotas gamintojo atstovas ir serviso centras Lietuvoje. Pirkdami mūsų importuojamus Alcotest alkotesterius, Jūs įsigyjate originalų, tiesiai iš gamintojo importuotą, Lietuvos rinkai skirtą prietaisą su galiojančia gamintojo garantija. Įvairūs Dräger alkotesterių modeliai Lietuvoje naudojami nuo 1993 metų.

Techniniai duomenys

Kategorija Profesionalus alkotesteris
Šalis gamintoja Vokietija
[?] Jutiklis Dräger elektrocheminis
[?] Garantija 2 metų garantija pagal įstatymą
[?] Žingsnis Rezultatai pateikiami kas 0,01 ‰
[?] Pūtimo srauto kontrolė Kontroliuojamas pūtimo stiprumas, minimalus iškvėpto oro tūris ir laikas
[?] Testų skaitiklis Yra
[?] Temperatūros jutiklis Esant netinkamai temperatūrai testo atlikti neleidžiama. Naudojama temperatūrinė kompensacija, užtikrinanti ypač tikslų rezultatą.
[?] Pasyvus testas Nėra
Matavimų ribos Nuo 0.00 iki 5.00 ‰
Matavimo vienetai Promilės arba kiti (pasirenkama per prietaiso meniu)
Kalibravimas elektroninis kalibravimas (automatinis priminimas)
[?] Kalibravimo dažnumas Kalibravimas kas 12 mėn. Prietaisas ekrane rodo priminimą, iki kalibravimo likus 30 dienų. Rekomenduojame patikrinti tikslumą kas 6 mėn.
Kalibravimo priminimas Priminimas ekrane likus mažiau nei 30 d.
[?] Metrologinė patikra Taip (už papildomą kainą)
[?] Tikslumas ± 0,017 ‰ (iki 1,00 ‰); ± 1,7 % (virš 1,00 ‰)
Ekranas grafinis LCD su foniniu apšvietimu
[?] Ekrano pranešimų kalba Lietuvių, arba kitos, keičiama per naudotojo meniu
[?] Pasiruošimo laikas Apie 4 s
Higieniškas naudojimas Keičiamas daugkartinio naudojimo antgalis
[?] Analizės trukmė ~ 3 s (esant 0.00 ‰); apytiksliai 10 s (esant 1.00 ‰, kambario temperatūroje)
Maitinimas Gamykliškai įmontuota baterija (nekeičiama naudotojo)
Ekonomiškumas ~1500 matavimų. Baterijos veikimo laikas įprastai atitinka kalibravimo intervalą. Bateriją rekomenduojama pakeisti kalibravimo metu.
Atmintis Paskutiniai 10 testų
Darbinė temperatūra -5°C iki +50°C
Saugojimo temperatūra -20°C iki 70°C
Dydis 50mm x 133mm x 29mm
Svoris 130g su baterijomis
Komplekto sudėtis Alkotesteris, minkštas dėklas, 3 asmeniniai atskirai higieniškai įpakuoti antgaliai, trumpas vadovas (piktogramos), naudojimo instrukcija lietuvių kalba