Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Alkoholio detektorius Alcoscan AL1100F

Alkoholio detektorius Alcoscan AL1100F
Alkoholio
detektorius Alcoscan AL1100F
245€ be PVM

Be PVM: 202.48€
Sandėlyje: Yra
 
Alkoholio detektorius Alcoscan AL1100F naudojamas pietų Korėjos policijos.
Siūlomas darbdaviams, greitam darbuotojų patikrinimui prieš pamainą arba reisą. Vienu metu įmanoma patikrinti didelį skaičių darbuotojų nenaudojant vienkartinių antgalių.

Jeigu tiriamam asmeniui papūtus į prietaisą aptinkama mažiau nei 0,20 promilės alkoholio - užsidega žalia lemputė. Jeigu aptikta alkoholio koncentracija nuo 0,20 iki 0,50 promilės - oranžinė lemputė, o virš 0,50 promilės - raudona lemputė. Aptikus nors mažiausią alkoholio kiekį, rekomenduojama atlikti papildomą tyrimą su profesionaliu alkotesteriu.

Pagrindiniai Alcoscan AL1100F privalumai yra veikimo greitis, ekonomiškumas (nereikia vienkartinių antgalių) ir rezultato patikimumas dėl naudojamo elektrocheminio jutiklio. Naudodami Alcoscan AL1100F, sutrumpinsite patikrinimo laiką ir sutaupysite lėšų. 

Dėmesio: Alcoscan AL1100F yra ne alkotesteris, o alkoholio detektorius. Šis prietaisas nerodo rezultato promilėmis, todėl dėl šios specifinės savybės metrologinė patikra jam neatliekama.
 

UAB Alkotesteris - vienintelis įgaliotas gamintojo atstovas ir serviso centras Lietuvoje. Pirkdami mūsų importuojamus AlcoScan alkotesterius, Jūs įsigyjate originalų, tiesiai iš gamintojo importuotą, Lietuvos rinkai skirtą prietaisą su galiojančia gamintojo garantija.
 

Kiekvienas originalus Lietuvos rinkai skirtas AL1100F alkoholio detektorius yra pažymėtas holograminiu lipduku su alkotesteris.lt logotipu, serijos numeriu ir tekstu "original".

Techniniai duomenys

Šalis gamintoja Pietų Korėja
[?] Jutiklis Elektrocheminis
[?] Pasyvus testas Prietaisas naudojamas be vienkartinių antgalių
Kalibravimas Yra galimybė
[?] Kalibravimo dažnumas Kartą i pusę metų
[?] Metrologinė patikra Nėra galimybės
[?] Tikslumas ±0.10 promilės esant 0.50 promilės rezultatui
Ekranas 3 spalvų diodų ekranas
[?] Pasiruošimo laikas apie 10 sekundžių
[?] Alternatyvus maitinimas Automobilinis 12V
Darbinė temperatūra -5 iki 40º C
Saugojimo temperatūra -10 iki 60º C
Dydis 14cm x 5,65cm x 2,4cm
Svoris 140 g
Komplekto sudėtis Alkoholio detektorius, 12V automobilinis įkroviklis, įkroviklis iš 220V tinklo, kieto korpuso plastikinis dėklas, instrukcija