Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

alkoblokas Dräger Interlock XT

alkoblokas Dräger Interlock XT
alkoblokas
Dräger Interlock XT

Sandėlyje: Nebetiekiamas
 

DĖMESIO: Prietaisas nebegaminamas.

Dėmesio: šį modelį pakeitė alkoblokai Dräger Interlock 5000 / 7000.

Dėmesio: Šis modelis NETINKA vairuotojams, kuriems yra skirta administracinio poveikio priemonė – draudimas vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai.
Tinkamas modelis: Dräger Interlock 7000.

Dräger Interlock XT yra alkotesteris su automatiniu transporto priemonės starterio blokavimu.

Vairuotojas privalo atlikti blaivumo testą prieš užvedant transporto priemonę. Jeigu alkoholio koncentracija viršija iš anksto nustatytą ribą, starteris blokuojamas ir automobilio užvesti neleidžiama.

Norint užtikrinti, kad transportą ir toliau vairuotų tik blaivus asmuo, atsitiktiniu intervalu gali būti reikalaujami papildomi testai.
Pvz. vairuotojas pirmą papildomą pūtimą turi atlikti už 10 minučių, vėliau testą reikalaujama atlikti ne rečiau nei kartą per valandą vairuotojui iš anksto nežinomu atsitiktiniu laiku (visi intervalai gali būti konfigūruojami).

Aptikus alkoholį, sistema automobilio degimo neišjungia, tačiau pažeidimą įrašo į atmintį ir gali atlikti papildomus veiksmus, pvz. įjungiami transporto priemonės avariniai žibintai, garso signalas, ar aktyvuojama kita įranga, prijungta prie Dräger Interlock XT relės.

Prietaisas visą informaciją (sėkmingus ir nesėkmingus bandymus užvesti, variklio paleidimą be blaivumo testo, bandymą atjungti alkotesterį ar akumuliatorių, visus kitus veiksmus su prietaisu) fiksuoja atmintyje, kurią vėliau galima peržiūrėti. Atminties peržiūros metu gali būti išaiškinti problemų su alkoholio vartojimu turintys vairuotojai, manipuliavimo ar alkotesterio atjungimo / apėjimo atvejai.

Atitinka Lietuvos standartus LST EN 50436-1:2006; LST EN 50436-2:2008.

Nurodyta Interlock XT komplekto kaina be įmontavimo darbų. Prašome susisiekti dėl platesnės informacijos.

UAB Alkotesteris - įgaliotas gamintojo atstovas ir serviso centras Lietuvoje. Pirkdami mūsų importuojamus Dräger alkoblokus, Jūs įsigyjate originalų, tiesiai iš gamintojo importuotą, Lietuvos rinkai skirtą prietaisą su galiojančia gamintojo garantija. Įvairūs Dräger alkotesterių modeliai Lietuvoje naudojami nuo 1993 metų.

Nuotraukos