Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Stacionaraus alkotesterio Alcodetector ID ir turniketo komplektas

Stacionaraus alkotesterio Alcodetector ID ir turniketo komplektas
Stacionaraus alkotesterio Alcodetector ID ir turniketo komplektas

Sandėlyje: Yra
 

Blaivumo tikrinimo sistema Alcodetector ID su turniketu skirta kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją nepatektų apsvaigę nuo alkoholio asmenys.

Stacionariu alkotesteriu blaivumą pasitikrina visi į darbą atvykstantys darbuotojai. Alcodetector ID pritaikytas darbui statybų aikštelėse, gamyklose, autobusų parkuose, logistikos centruose bei kituose pramoniniuose objektuose. Komplekte esantis turniketas - fizinis barjeras, valdomas stacionaraus alkotesterio Alcodetector ID. Alcodetector ID aktyvuoja turniketą, blaivūs asmenys praleidžiami, neblaivūs - ne. Trikojis turniketas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, apsaugotas nuo drėgmės bei nepalankių oro sąlygų, skirtas naudoti patalpose ir lauke.

Komplekto sudėtis:

  • Blaivumo tikrinimo sistema Alcodetector ID
  • Programinė įranga Alcodetector (galimybė pasirinkti iš keturių, skirtingas funkcijas turinčių programos licencijų tipų)
  • Nerūdijančio plieno turniketas
  • Įrangos montavimo darbai visoje Lietuvoje
  • Metrologinė patikra stacionariam alkotesteriui

Taip pat siūlome rinktis įvairius įrangos aptarnavimo ir priežiūros paketus, pritaikytus Jūsų individualiems poreikiams.

Detali prietaiso Alcodetector ID informacija:

Stacionarus alkotesteris Alcodetector ID

Daugiau informacijos apie šiuos sprendimus suteikiame telefonu +37068422222, +37052130155 arba el. paštu info@alkotesteris.lt.

Nuotraukos