Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Alkotesteris Dräger Alcotest 3820

Alkotesteris Dräger Alcotest 3820
299€ be PVM

Be PVM: 247.11€
Sandėlyje: Yra
Antgaliai:
 

60 metų kaupta patirtis

Dräger alkotesteriais visame pasaulyje kasmet atliekama virš 30 milijonų blaivumo patikrinimų. Vokietijoje pagamintus alkotesterius naudoja policija, pramonė ir privatūs asmenys. Profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius kompanija Dräger gamina jau daugiau kaip 60 metų ir yra rinkos lyderė pasaulyje.

Alkotesteryje Dräger Alcotest® 3820 įdiegta technologija yra identiška naudojamai tiksliausiuose, daugelio šalių policijos naudojamuose, profesionaliuose alkotesteriuose.

Greitas ir paprastas blaivumo testas

Blaivumo patikrinimo funkcija įjungiama apšviestu funkciniu mygtuku. Tas pats mygtukas naudojamas meniu naršymui. Visi ekrano pranešimai pateikiami lietuvių kalba. Šaltomis žiemos naktimis ar karštą vasaros dieną Dräger Alcotest® 3820 pasiruošia darbui per kelias sekundes. Blaivumo tikrinimą galima atlikti esant aplinkos temperatūrai nuo -5 °C iki +50 °C.

Keičiamas antgalis

Dangteliu apsaugotas antgalis uždedamas lengvai ir intuityviai. Kiekvienam tikrinamam asmeniui galima naudoti naują antgalį. Kaip ir policijos naudojamuose alkotesteriuose, tikrinant blaivumą alkotesteriu Dräger Alcotest® 3820 tik mažas oro mėginys įtraukiamas analizei, likęs iškvėptas oras nukreipiamas į šoną. Taip užtikrinama, kad prietaise neužsiliktų alkoholio garų ir visi matavimai būtų tikslūs.

Patogus ir diskretiškas

Kompaktiško dizaino alkotesteris Dräger Alcotest 3820 lengvai telpa į kišenę. Blaivumo pasitikrinimą galite atlikti diskretiškai bet kur ir bet kuriuo metu: po verslo pietų, vakarėlio ar ryte – visuomet gausite tikslų blaivumo pasitikrinimo rezultatą. Norint daugiau privatumo - galima išjungti prietaiso skleidžiamą garsą.

Įvertintas dizainas

Dräger Alcotest® 3820 ir Alcotest® 5820 prietaisai yra apdovanoti IF Design Award ir Red Dot Award for High Design Quality.

Alkotesterį naudosite daugelį metų

Dräger Alcotest® 3820 atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai originalus, tiesiai iš gamintojo Vokietijoje importuotas, Lietuvos rinkai skirtas alkotesteris su galiojančia gamintojo garantija. Alkotesterį reguliariai kalibruojant, alkotesteris išliks tikslus, juo galėsite naudotis daugelį metų.

Nuotraukos

Techniniai duomenys

Kategorija Profesionalus alkotesteris
Šalis gamintoja Vokietija
[?] Jutiklis Dräger elektrocheminis
[?] Garantija 24 mėnesiai
[?] Žingsnis rezultatai pateikiami kas 0,01 ‰
Pūtimo srauto jutiklis Pneumatinis
[?] Pūtimo srauto kontrolė Kontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas, sistema prisitaiko prie plaučių
[?] Testų skaitiklis Yra
[?] Pasyvus testas Nėra
Matavimų ribos nuo 0.00 iki 5.00 ‰
Matavimo vienetai Promilės
Kalibravimas Yra galimybė
[?] Kalibravimo dažnumas Kas 12 mėn. Prietaisas ekrane primena apie kalibravimą prieš 30 dienų. Rekomenduojame patikrinti tikslumą kas 6 mėn
[?] Metrologinė patikra Taip (už papildomą kainą)
Ekranas grafinis LCD su foniniu apšvietimu
[?] Ekrano pranešimų kalba Lietuvių
[?] Pasiruošimo laikas Apie 4 s
[?] Analizės trukmė ~ 3 s (esant 0.00 ‰); apytiksliai 10 s (esant 1.00 ‰, kambario temperatūroje)
Maitinimas Gamykliškai įmontuota baterija (nekeičiama naudotojo)
Ekonomiškumas ~1500 matavimų. Baterijos veikimo laikas įprastai atitinka kalibravimo intervalą. Baterija keičiama kalibravimo metu.
Atmintis Paskutiniai 10 testų
Darbinė temperatūra -5 - 50°C
Saugojimo temperatūra -20 - 70º C
Dydis 50 x 133 x 29 mm
Svoris 130g su baterijomis
Komplekto sudėtis Alkotesteris, minkštas dėklas, 3 asmeniniai antgaliai, trumpas vadovas (piktogramos), naudojimo instrukcija lietuvių kalba