Asmeniniai
Įmonėms
Asmeniniai Įmonėms

Alkotesteris Alcodetector Mobile

Alkotesteris Alcodetector Mobile
79€ be PVM 99€

Be PVM: 65.29€
Sandėlyje: Yra
 

Alkotesteris Alcodetector Mobile - alkotesteris, kuris naudojant belaidę Bluetooth sąsają, susijungia su išmaniuoju telefonu.

Šis asmeninis alkotesteris su premium klasės elektrocheminiu jutikliu tiksliai nustato alkoholio koncentraciją iškvėptame ore ir parodo rezultatą Jūsų išmaniajame telefone, naudojant nemokamą programėlę, kurią Jūs galite atsisiųsti iš Apple App Store ir Google Play.

Alcodetector Mobile neturi ekrano, bet gali būti naudojamas 2 režimais: su išmaniuoju telefonu ir be jo (autonominiu režimu).

Rezultatų pateikimas dirbant su išmaniuoju telefonu:
Atlikus matavimą, rezultatas pateikiamas aplikacijoje 0.01 promilės tikslumu. Visi rezultatai yra išsaugomi telefono atmintyje. Matavimo rezultatais galite pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose Facebook bei Twitter. Šiuo metu programėlė veikia anglų kalba.

Rezultatų pateikimas alkotesteriui dirbant autonominiu režimu:
Alkotesterį galite naudoti ir be išmaniojo telefono - šiuo atveju prietaiso LED lemputės informuos apie viršytą / neviršytą ribą žalia ar raudona spalva.
Prieš pradedant naudoti alkotesterį autonominiu režimu, jį reikės sujungti su išmaniuoju telefonu ir nustatyti alkoholio koncentracijos ribą. Nustatyta riba bus išsaugota alkotesteryje. Testo rezultatas rodomas 6 skirtingais lygiais, šviečiant, greitai / lėtai mirksint raudonai ar žaliai LED lemputei, priklausomai nuo nustatytos reikšmės.

Dėmesio! Šis įrenginys nėra suderinamas su planšetiniais kompiuteriais. Prieš pirkdami alkotesterį, suderinamumą su Jūsų telefonu galite patikrinti atvykę į alkotesteris.lt salonus Vilniuje ir Kaune.

Minimalūs reikalavimai išmaniajam telefonui: „iPhone 4S“ – „iOS“ 7 ar naujesnė versija „Android“ – 4.3 ar naujesnė OS versija.

Nuotraukos

Techniniai duomenys

Kategorija Asmeninis alkotesteris
Šalis gamintoja Pietų Korėja
[?] Jutiklis Elektrocheminis
[?] Garantija 24 mėnesiai
[?] Žingsnis rezultatai pateikiami kas 0,01 ‰
Pūtimo srauto jutiklis Garsinis
[?] Pūtimo srauto kontrolė Kontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
Matavimų ribos nuo 0.00 iki 5.00 ‰
Matavimo vienetai Promilės
Kalibravimas Yra galimybė
[?] Kalibravimo dažnumas Kas 500 testų, bet ne rečiau nei kartą per 6 mėnesius
[?] Tikslumas ±0.05 promilės esant 1.00 promilės rezultatui
Ekranas Nėra ekrano. Rezultatas pateikiamas išmanaus telefono ekrane. Taip pat galimas rezultato pateikimas autonominiame režime (ne telefono ekrane) - žalia arba raudona LED lemputė, pagal nustatyą reikšmę
Maitinimas AAA Alkaline elementas, 1 vnt.
Darbas su išmaniais įrenginiais „iPhone 4S“ – „iOS“ 7 ar naujesnė versija; „Android“ – 4.3 ar naujesnė OS versija
Darbinė temperatūra 5 – 40º C
Dydis 41.5 x 68 x 16.9 mm
Svoris 43g su baterija
Komplekto sudėtis Alkotesteris, 5 antgaliai, 1 vnt AAA tipo maitinimo elementas, dėklas, instrukcija lietuvių kalba