Naujienos

15min eksperimentas: ar galima apgauti alkobloką?

Alkobloko bandymas 2016 12 20 Žiniasklaida yra atlikusi jau ne vieną eksperimentą su alkotesteriais, bandydami paneigti visuomenėje platinamus gandus, kad „pripūsti“ galima ir privalgius saldainių su likeriu, išgėrus gudobelių ekstrakto ar praskalavus burną skalavimo skysčiu. Šie mitai buvo be vargo paneigti.
Pažiūrėkite video apie bandymą „apgauti“ alkobloką „Dräger Interlock 7000“.

Alkobloką Dräger Interlock 7000 išbandė žurnalistai

Alkoblokas Drager Interlock 7000 2016 12 20 Žurnalistai išbandė automobilį „Audi RS4“, kuriame įmontuotas alkoblokas „Dräger Interlock 7000“. Alkobloko sistemą sudaro rankinis alkotesteris, valdymo blokas, GPS modulis ir vaizdo kamera. Žiūrėkite video apie tai, kaip veikia alkoblokas.

Apie alkotesterius – iš esmės

Alkotesteriu istorija 2016 12 15 Blaivumo patikrinimas profesionaliais ar asmeniniam naudojimui skirtais alkotesteriais trunka vos keletą sekundžių. Modernių prietaisų viduje tuo metu vyksta sudėtingi, fizikos dėsniais paremti elektrocheminiai procesai. Ar žinote, kas ir kaip ten vyksta?

Iš užsienio atsivežti asmeniniai alkotesteriai ne visada rodo promiles

Asmeninis alkotesteris Drager Alcotest 3820 2016 12 08 Asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius reikia įsigyti toje šalyje, kurioje jie bus naudojami, nes alkotesteriai skirtingose šalyse gali rodyti tikrinimo rezultatą, išreikštą ne promilėmis, kaip tai įprasta Lietuvoje, o kitokiais matavimo vienetais. Taip yra todėl, kad vairuotojams leistinų alkoholio koncentracijos limitų nustatymo principai įvairiose šalyse yra nevienodi.

Savivaldybėms perduoti 82 mokykliniai autobusai su alkoblokais

Mokykliniai autobusai su alkoblokais 2016 09 09 Geltonuosiuose mokykliniuose autobusuose įrengti 82 vokiški alkoblokai Dräger Interlock 5000, atitinkantys griežtus ES ir Lietuvos standartų grupės LST EN 50436 reikalavimus. Naujų geltonųjų autobusų, kuriuose įrengti alkoblokai, dokumentus vairuotojams įteikė LR Prezidentė D. Grybauskaitė.

Alkotesteriai – Klaipėdos paplūdimių gebėtojams

Alkotesteriai Klaipėdos paplūdimių gelbėtojams 2016 06 20 Šiemet tęsiame bendradarbiavimą su Klaipėdos paplūdimių gelbėtojais. Kaip ir pernai, bendrovė „Alkotesteris“ visam vasaros sezonui gelbėtojams nemokamai suteikė profesionaliam naudojimui skirtą alkotesterį Dräger Alcotest 3000 ir reikiamą kiekį vienkartinių antgalių.

Pirmieji Lietuvoje alkoblokai kelių priežiūros technikoje

Alkoblokai kelių priežiūros technikoje 2016 06 08 Variklių užvedimą blokuojančių alkotesterių – alkoblokų naudojimas neapsiriboja įprastais automobiliais, autobusais ar vilkikais. Šie prietaisai diegiami ir kitokioje technikoje: staklėse, kranuose, uostų kėlimo mechanizmuose – ten, kur šios technikos naudojimas susijęs su padidėjusia rizika.

Alkoblokai – Zarasų moksleivių geltonuosiuose autobusuose

Alkoblokai geltonuosiuose autobusuose Rūpinantis vaikų saugumu kelyje, Susisiekimo ministerijos iniciatyva pirmąkart dešimtyje mokyklinių autobusų įrengti alkoblokai. Vokiški alkoblokai Dräger Interlock 5000 sumontuoti Zarasų rajono savivaldybės mokykliniuose autobusuose.

Socialiai atsakinga paslauga „Vyno dienų 2016“ parodos lankytojams

Alkotesteris vyno dienose 2016 05 27 Alkoholio vartojimas ir vairavimas – nesuderinami dalykai. „Vyno dienų 2016“ partneris alkotesteris.lt šiųmetinės parodos dalyviams suteikė galimybę viso renginio metu nemokamai pasitikrinti blaivumą alkotesteriais.

Ko nežinojome apie alkotesterius?

Ko nežinojome apie alkotesterius Ar iš Anglijos parvežti alkotesteriai tinka naudojimui Lietuvoje? Lietuviai netiki, kad Anglijoje vairuotojams leidžiama suvartoti dvigubai daugiau alkoholio nei Lietuvoje, limitas šioje šalyje – net 0.80 promilės. Netiki, nes dažnai girdi Anglijoje gyvenančius ir ten vairuojančius tautiečius sakant skaičių 0.35. Ar tai tiesa?
Audriaus Gavėno nuotrauka, 15min.lt

Alkotesteriai – penki pasiūlymai saugiam darbui

Alkotesteriai saugiam darbui 2015 12 09. Statybose naudojami mechanizmai ir įrankiai neblaivaus statybininko rankose – ypač pavojingi, todėl bent kiek alkoholio vartoję darbuotojai į statybų aikštelę neturėtų patekti. „Statyba ir architektūra“ 2015 m. Nr. 10 išspausdino straipsnį, kurį perskaitę, sužinosite kokie yra penki, statybų aikštelėse dažniausiai naudojami darbuotojų blaivumo tikrinimo būdai.

Promilės: nuo Anglijos iki Lietuvos

Promilės įvairiose valstybėse 2015 11 24. Keliaujantiems po Europą automobiliu pravartu prisiminti, kad kertant valstybių sienas blaivumo reikalavimai vairuotojams skirtingose šalyse gali būti labai skirtingi. Tikimybė būti patikrintam kelyje įvairiose šalyse, įskaitant Lietuvą, nuolat auga, o Europos Komisija rekomenduoja valstybėms siekti, kad vidutiniškai bent vieno iš penkių vairuotojų blaivumas būtų patikrintas kelyje bent kartą metuose.

„Ne vienas kelyje“ aiškinosi, kaip veikia alkoblokas

Ne vienas kelyje 2015 09 15. Kviečiame pažiūrėti LNK transliuotą reportažą, kuriame televizijos laidos „Ne vienas kelyje“ žurnalistas aiškinosi, kaip veikia alkoblokas? Siužetas apie alkoblokus TV laidoje „Ne vienas kelyje“ prasideda nuo 04:10 min.

Gelbėtojų rankose alkotesteriai – rekordas jau pirmą savaitę

Gelbėtojai tikrina paplūdimio lankytojų blaivumą 2015 08 11. Prasidėjus rugpjūčio karščiams, „Klaipėdos paplūdimių“ gelbėtojai Pirmojoje Melnragėje nuolat skelbia įspėjimus apie pavojų vandenyje neblaiviems asmenims, o abejojančius savijauta, kviečia pasitikrinti blaivumą alkotesteriu. Profesionalų alkotesterį gelbėtojams neatlygintinai iki sezono pabaigos suteikė bendrovė „Alkotesteris“.

Alkotesteriai bendrovių renginiuose

alkotesteris.lt - alkotesteriai bendrovių renginiuose Vis daugiau socialiai atsakingų bendrovių – automobilių pardavimo, taksi paslaugų, muzikinių festivalių organizavimo ir kt. – savo renginiuose klientams, darbuotojams, verslo partneriams ir visuomenei naudoja alkotesterius. Taip siekiama atkreipti dėmesį į vairuotojų atsakomybę keliuose, skatinama sėsti už vairo tik esant blaiviems.

Ar tik pilotai retai tikrinami alkotesteriais?

alkotesteris.lt - parkavimo vieta 2015 06 30. Alkotesteriai Lietuvoje asocijuojami su policijos vykdomais blaivumo patikrinimais keliuose. Tačiau yra daugybė kitų vietų ir sričių, kurios yra ne mažiau rizikingos, bet prisimenamos tik įvykus eilinei skaudžiai nelaimei. Keletas pavyzdžių iš kaimyninių valstybių, primenančių, kad saugumu reikia rūpintis visose padidintos rizikos veiklos srityse – žemėje, ore ir vandenyje.

Kaip Europa tramdo neblaivius vairuotojus?

alkotesteris.lt naujienos 2015 06 22. Europoje kasmet pavyktų išvengti 6500 mirčių, jei keliuose neliktų neblaivių vairuotojų. Viena iš efektyviausių priemonių, mažinančių galimybę neblaiviems sėsti už automobilio vairo, yra pažeidėjų reabilitacijos programos.
Programos dalyvių automobiliuose įmontuojami variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, o vairuotojams paliekama galimybė laikinai turėti apribotas vairuotojo teises.

Motociklininkai tikrinosi blaivumą

alkotesteris.lt naujienos - motociklininkai tikrinosi blaivumą 2015 06 18. Vilniuje „įkliuvo“ didžiulis būrys blaivių motociklininkų. Vieną birželio vakarą Vilnių sudrebino motociklų variklių gausmas. A. Goštauto gatvėje, šalia Basilico picerijos, būrys motociklininkų susibūrė smagiai praleisti laiko, žinoma, be alkoholio. Būryje pastebėtas ir „Eurovizijoje“ pasirodęs dainininkas Vaidas Baumila, gal kiek visuomenėje neįprasta ir tai, kad vienu motociklu atvažiavo ir kunigas.

Kiek kainuoja vairavimas apsvaigus nuo narkotikų?

alkotesteris.lt naujienos 2015 05 14. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas prieš porą metų atliko narkotikų vartojimo paplitimo tarp Lietuvos naktinių klubų lankytojų tyrimą. Ketvirtadalis respondentų (25,0 proc.) tada prisipažino, kad jiems yra tekę vairuoti išgėrus pakeliui iš naktinio klubo. Dar 4,8 proc. apklausos dalyvių prisipažino, kad jiems yra tekę vairuoti apsvaigus nuo narkotikų pakeliui į arba iš naktinio klubo.

Nuomos įmonėms padėtų automobilio užvedimą blokuojanti įranga

Interlock 7000 2015 05 07. Automobilių nuomos įmonės, siekiančios išvengti nuostolių dėl neblaivių klientų, galėtų įdiegti įrangą, kuri neleistų naudotis transporto priemonėmis neatsakingiems klientams.

Eksperimentas - ar pavyks apgauti alkotesterį?

Keliai mašinos žmonės 2015 05 05. Kviečiame pažiūrėti LRT paruoštą nuotaikingą reportažą apie mėginimus apgauti automobilyje sumontuotą variklio užvedimą blokuojantį alkotesterį. Eksperimento dalyviai bando „liaudiškais metodais“ apgauti automobilyje sumontuotą įrangą.

Taksi iškviečiantys ir duris atveriantys alkotesteriai

Duris atveriantis alkotesteris 2015 04 30. Pasaulyje, daugiausia JAV, populiarūs miniatiūriniai alkotesteriai, kuriuos prijungus prie išmaniojo telefono ekrane matyti blaivumo patikrinimo parodymai. Žaibiškai plintančios naujosios technologijos jau pateikė patogesnių ir naudingesnių sprendimų. Pristatome dvi naujoves, viena iš jų – alkotesterio ir išmaniojo telefono derinys. Kita technologinė naujiena – durų spynos ir alkotesterio derinys, praverčiantis pramoniniuose objektuose ir statybų aikštelėse.

Technologijos pasuko skirtingomis kryptimis

Alkotesterių technologijos 2015 04 15. Naujosios alkotesterių technologijos sparčiai keičia tradicinį vairuotojų ir pavojingose sąlygose dirbančių darbuotojų blaivumo tikrinimo būdą. Vietoje „pagauti ir nubausti“ metodo vis dažniau naudojamos efektyvios atgrasymo priemonės. Alkotesterių pramonės lyderiai amerikiečiai ir vokiečiai, kurdami naujas technologijas pasuko skirtingais keliais.

Staigmena automobilio daiktų dėtuvėje

Draeger Alcotest 3000 2015 04 13. Automobilių prekybos centrą „Autopark“ valdanti bendrovė UAB „Patikimi automobiliai“ pateikė staigmeną savo klientams. Brangesnius automobilius nusipirkę vairuotojai automobilio daiktų dėtuvėje suras alkotesterį.

Nuo šiol alkotesteriams AlcoScan galima atlikti valstybinę metrologinę patikrą.

Alkotesteris alcoscan AL9000 Nuo šiol į Lietuvos matavimo prietaisų registrą yra įtraukti nauji alkoholio matuokliai: AlcoScan AL-9000 bei AlcoScan Zenith.
Šiems matuokliams galima atlikti valstybinę metrologinę patikrą, todėl jais galėsite oficialiai tikrinti darbuotojus bei esant reikalui, pagal alkotesterio parodymus, skirti drausmines nuobaudas.

Alkotesterius jau galima įsigyti išsimokėtinai!

Ūkio banko lizingas Alkotesterius nuo šiol galima įsigyti išsimokėtinai!

Paslaugą teikia alkotesteris.lt ir Ūkio banko lizingas.

Darbdaviai turės kuo tikrinti neblaivius darbuotojus

alkotesteris.lt Vyriausybei pritarus Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimams ir Transporto priemones vairuojančių ir kitų asmenų neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo nustatymo taisyklių pakeitimams, sujudo Lietuvos alkotesterių rinka. Naujos taisyklės numato, kad privalomas darbuotojų neblaivumo nustatymas gali būti atliekamas ne tik per medicininę apžiūrą, bet ir išmatuojant alkoholio kiekį iškvėptame ore.

Galimybė pirkti ir atsiskaityti internetu!

Krepselis Nuo šiol alkotesteris.lt svetainėje veikia elektroninė parduotuvė! Perkant ir atsiskaitant internetu, asmeniniams alkotesteriams CA2000, Blow in ir Blow in Excellent taikomos nuolaidos. Įsigykite alkotesterį neišeidami iš namų!

Alkotesterinis užraktas - automobiliams ir sudėtingiems mechanizmams

Alkotesterinis užraktas UAB “Alkotesteris” pirmasis pateikė rinkai automobilio užvedimą blokuojantį alkoholio matuoklį, kurį galima įmontuoti į daugumą transporto priemonių. Jei alkoholio koncentracija vairuotojui papūtus į alkotesterį viršys leistiną normą, automobilis neužsives.
Į salone sėdinčių neblaivių keleivių poveikį naujieji alkotesteriai „Lion Alcowatch“ nereaguoja.