Alkotesteris Alcodetector Mobile

Alkotesteris Alcodetector Mobile - alkotesteris, kuris naudojant belaidę Bluetooth sąsają, susijungia su išmaniuoju telefonu.
Šis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu tiksliai nustato alkoholio koncentraciją iškvėptame ore ir parodo rezultatą Jūsų išmaniajame telefone, naudojant nemokamą programėlę, kurią Jūs galite atsisiųsti iš Apple App Store ir Google Play.  
Alcodetector Mobile neturi ekrano, bet gali būti naudojamas 2 režimais: su išmaniuoju telefonu ir be jo (autonominiu režimu).
  • Rezultatų pateikimas dirbant su išmaniuoju telefonu: Po atlikto matavimo, rezultatas pateikiamas aplikacijoje 0.01 promilės tikslumu. Visi rezultatai yra išsaugomi telefono atmintyje. Matavimo rezultatais, su teksto pranešimu, galite pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose Facebook bei Twitter. Šiuo metu programėlė veikia anglų kalba.
  • Rezultatų pateikimas alkotesteriui dirbant autonominiu režimu: Prieš pradedant naudoti alkotesterį autonominiu režimu, turite jį sujungti su savo išmaniuoju telefonu ir nustatyti alkoholio koncentracijų ribas. Jas nustačius riba bus perduota įrenginiui, o testo rezultatas autonominiu režimu bus rodomas šviečiant raudonai ar žaliai lemputei, pagal nustatytą reikšmę. 
Minimalūs reikalavimai išmaniajam telefonui:
„iPhone 4S“ – „iOS“ 7 ar naujesnė versija
„Android“ – 4.3 ar naujesnė OS versija

Dėmesio! Šis įrenginys nėra suderinamas su planšetiniais kompiuteriais.  Prieš pirkdami alkotesterį, suderinamumą su Jūsų telefonu galite patikrinti atvykę į alkotesteris.lt salonus Vilniuje ir Kaune, arba tiesiog paskambinę mums telefonu.

Techniniai duomenys

Kategorija Pusiau profesionalus alkotesteris
Jutiklis Elektrocheminis Premium
Garantija 24 mėnesiai, aptarnavimas Lietuvoje
Žingsnis Rezultatai pateikiami kas 0,01 promilės
Pūtimo srauto kontrolė Kontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
Matavimų ribos 0,0 - 5,0 promilių
Kalibravimas elektroninis kalibravimas
Kalibravimo dažnumas kas 500 testų, bet ne rečiau nei kartą per 6 mėnesius
Paklaida ±0.05 promilės esant 1.00 promilės rezultatui
Ekranas Nėra ekrano. Rezultatas pateikiamas tik išmanaus telefono ekrane.
Darbinė temperatūra 5 – 40º C
Maitinimas AAA baterijos
Darbas su išmaniaisiais įrenginiais „iPhone 4S“ – „iOS“ 7 ar naujesnė versija; „Android“ – 4.3 ar naujesnė OS versija
Komplektacija Alkotesteris, 5 vienkartiniai antgaliai, minkštas dėklas, naudojimo instrukcija lietuvių kalba, 1 x AAA tipo baterijų
Šalis gamintoja Pietų Korėja
Dydis 41.5mm x 68mm x 16.9mm
Svoris 43 g su baterija
Kaina su PVM 99,00Eur
Be PVM: 81,82Eur