Stacionarus alkotesteris Alcodetector ID

Profesionalus stacionarus alkoholio matuoklis Alcodetector ID, naudojantis specialią programinę įrangą. Skirtas kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją negalėtų patekti apsvaigę nuo alkoholio asmenys. Dažniausiai naudojamas kontroliuoti įėjimui į statybvietes, gamyklas, kitus pramonės objektus. Taip pat puikiai tinka naudojimui autobusų parkuose, kt. transporto bendrovėse tikrinimui prieš reisą arba pamainą.

Prietaisas autonomiškai patikrina į darbą atvykstančių žmonių blaivumą, prieš testą identifikuoja ir blaivumo testo metu nufotografuoja darbuotoją. Įsigijus papildomą Veido atpažinimo licenciją, galimas biometrinis darbuotojo tapatybės patvirtinimas (veido atpažinimas). Visi atlikti matavimai su nuotraukomis saugomi prietaiso atmintyje. Matavimų atmintį galima peržiūrėti prietaiso ekrane arba centrinėje duomenų bazėje internete. Apie neblaivius darbuotojus prietaisas nedelsiant informuoja el. pašto pranešimais ar SMS žinutėmis, gali automatiškai spausdinti nušalinimo nuo darbo aktus ir siųsti periodines patikrinimo ataskaitas.

Darbuotojas priglaudžia savo darbuotojo pažymėjimą prie prietaiso, arba jutikliniame ekrane įveda savo unikalų kodą. Prietaisas pasiruošia matavimui, tikrinamas asmuo per vienkartinį šiaudelį pučia į alkotesterį. Pūtimo metu asmuo nufotografuojamas, pageidaujant atliekamas tapatybės patvirtinimas (veido atpažinimas). Jei darbuotojo atpažinti nepavyksta, sistema gali nutraukti testą ir paprašyti pasitikrinti iš naujo. Visi matavimų rezultatai įrašomi į atmintį. Jeigu aptinkamas alkoholis, viršijantis leistiną ribą - atsakingi asmenys informuojami el. paštu arba SMS pranešimu. Sistema gali aktyvuoti turniketą ar elektroninę durų spyną, kad į patalpas patektų tik atpažinti blaivūs asmenys.

Priklausomai nuo sistemos nustatymų ir įsigytos programinės įrangos licencijos rūšies, prietaisas gali patikrinti darbuotojo tapatybę. Pūtimo metu atlikta nuotrauka sulyginama su duomenų bazėje saugoma darbuotojo nuotrauka, jeigu veidas neatpažįstamas - sistema užfiksuoja pažeidimą ir, jeigu pageidaujama, nutraukia testą ir reikalauja kartoti pasitikrinimą iš naujo. Duomenų bazėje išsaugomos ir „neatpažintų“ asmenų nuotraukos. (Siekiant užtikrinti patikimą veido atpažinimą, būtina griežtai laikytis prietaiso instrukcijos).

Visi matavimai, darbuotojų ir darbuotojų grupių sąrašai bei prietaisų nustatymai išsaugomi duomenų bazėje internete (Wifi, LAN ar mobilūs duomenys). Sugadinus įrangą (pvz. vandalizmo atveju), ar tiesiog norint pridėti dar vieną prietaisą, informacija automatiškai sinchronizuojama į naują prietaisą - darbą galimą pratęsti nedelsiant. Sistemos administratoriai ir kiti atsakingi asmenys gali peržiūrėti matavimo rezultatų duomenų bazę, nuotoliniu būdu pridėti darbuotojus ar keisti prietaisų nustatymus, kurti periodines ataskaitas, atlikti kitus veiksmus. Debesų kompiuterijos funkcija yra suteikiama visiems vartotojams įsigijusiems Cloud tipo licenciją programinei įrangai Alkodata.

Prietaisas pilnu funkcionalumu veikia ir kai nėra interneto ryšio - duomenų bazės įrašus galima peržiūrėti tiesiog alkotesterio ekrane. Klientui pageidaujant aukštesnio duomenų saugumo lygio, galimas darbas apribotame vidiniame įmonės interneto tinkle, duomenis kaupiant kliento serveryje.

Metalinis korpusas, identifikacija RF kortelėmis, didelis jutiklinis ekranas, galima versija be jutiklinio ekrano, skirta sudėtingai aplinkai (statybos, pramonės įmonėms), plataus kampo ir dinaminio diapazono vaizdo kamera. Darbas su vienkartiniais šiaudeliais, integruotas šiaudelių dėklas, papildyti šiaudelių galima neatidarant prietaiso.

Sistema ir programinė įranga sukurta Lietuvoje, tačiau patys prietaisai gaminami Pietų Korėjoje - naudojama pasaulyje pripažinta profesionali blaivumo patikrinimo įranga. Profesionalios klasės elektrocheminis jutiklis užtikrina greitus ir patikimus rezultatus.

Pageidaujant didesnio našumo, galima sumontuoti keletą lygiagrečiai dirbančių prietaisų - visi matavimai gali būti matomi bendroje duomenų bazėje internete, o prietaisai realiu laiku tarpusavyje sinchronizuoja informaciją.

Techniniai duomenys

Kategorija Profesionalus alkotesteris
Jutiklis Elektrocheminis Pro
Garantija 24 mėnesiai, aptarnavimas Lietuvoje
Žingsnis Rezultatai pateikiami kas 0,01 promilės
Matavimų ribos 0,0 - 5,0 promilių
Metrologinė patikra Taip (už papildomą kainą)
Ekrano pranešimų kalba Lietuvių, arba kitos, keičiama per naudotojo meniu
Valdymo meniu Prietaiso valdymo meniu lietuvių kalba, apsaugota slaptažodžiu
Pasiruošimo laikas Nuo 5 sekundžių
Maitinimas 220V elektros tinklas
Komplektacija Alkotesteris, maitinimo šaltinis, instrukcija lietuvių kalba, 100 vienkartinių šiaudelių.
Šalis gamintoja Pietų Korėja