Alkotesteriai – Klaipėdos paplūdimių gebėtojams

Alkotesteriai Klaipėdos paplūdimių gelbėtojams2016 06 20 Šiemet tęsiame bendradarbiavimą su Klaipėdos paplūdimių gelbėtojais. Kaip ir pernai, bendrovė „Alkotesteris“ visam vasaros sezonui gelbėtojams nemokamai suteikė profesionaliam naudojimui skirtą alkotesterį Dräger Alcotest 3000 ir reikiamą kiekį vienkartinių antgalių.

Nors alkoholį vartoti paplūdimiuose draudžiama, gelbėtojai sako, kad absoliuti dauguma poilsiautojų, kuriems prireikia gelbėtojų pagalbos, būna vartoję alkoholio, todėl alkotesteris gelbėtojų rankose – prevencinė priemonė ir rimtas įspėjimas pažeidėjams. 2015 m. vasaros sezono metu apie 1200 vasarotojų savanoriškai pasitikrino blaivumą alkotesteriais Melnragės ir Smiltynės paplūdimių gelbėtojų postuose.

Bendrovė „Alkotesteris“ nuolat sulaukia kvietimų bendradarbiauti suteikiant galimybę įvairių renginių dalyviams ir svečiams pasitikrinti blaivumą alkotesteriais. Kai tik turime galimybių, mielai tokius kvietimus priimame, arba išnuomojame alkotesterius renginių organizatoriams. Žinoma, prieš tai įspėjame, kad nors kiek vartojus alkoholio, geriausiai visai nesėsti už automobilio vairo.