Apie mus

UAB Alkotesteris švenčia 12 metų gimtadienį! Norime padėkoti visiems mūsų klientams, partneriams ir draugams. Kartu su Jumis mes dirbome, augome ir stiprėjome visus šiuos metus. Ačiū už Jūsų pasitikėjimą!

Pagrindinė UAB „Alkotesteris“ veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionaliais bei asmeniniais alkotesteriais, taip pat šių prietaisų profesionalus aptarnavimas ir priežiūra. Lietuvoje esame rinkos lyderiai. 

Tinklalapis alkotesteris.lt savo veiklą pradėjo 2003 m. Nuo 2004 metų veiklą vykdo uždaroji akcinė bendrovė "Alkotesteris". Šiuo metu bendrovės skyriuose Vilniuje ir Kaune dirba 10 žmonių kolektyvas.

Nuo 2006 metų dirbame Latvijoje. Nuo 2009 metų dirbame Italijoje. 

UAB "Alkotesteris" yra įgaliotas žinomiausių profesionalių alkotesterių gamintojų atstovas Lietuvoje. Mūsų atstovaujamų gamintojų alkotesteriai naudojami daugelio šalių policijos. Lietuvos policija taip pat naudoja kelis mūsų tiekiamus ir aptarnaujamus alkotesterių modelius. 

UAB "Alkotesteris" yra vienintelis įgaliotas asmeninių alkotesterių gamintojos firmos Sentech Korea atstovas Lietuvoje. Sentech Korea yra daugiausiai pasaulyje asmeninių alkotesterių pagamintanti kompanija.
Sentech puslapis internete.

Mūsų įmonė prekiauja patikimais tiesiai iš gamintojų importuojamais prietaisais, visiems alkotesteriams suteikiama garantija ir atliekamas remontas. 99% atvejų visų siūlomų alkotesterių turime savo sandėliuose.

Savo laboratorijoje Vilniuje specialia įranga atliekame alkotesterių kalibravimo, diagnostikos ir remonto paslaugas. Esame daugelio alkotesterių gamintojų įgaliotas serviso centras, mūsų meistrai yra gamintojų apmokyti atlikti alkotesterių garantinio ir pogarantinio aptarnavimo bei remonto paslaugas ir turi tai patvirtinančius sertifikatus. Naudojame tik originalias alkotesterių detales importuojamas tiesiai iš gamintojų.

Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Valstybine metrologijos tarnyba, valstybiniais metrologijos centrais, policija, kitomis tarnybomis.

UAB „Alkotesteris“ prižiūri ir nuolat plečia monetinių alkoholio matuoklių tinklą restoranuose ir klubuose. Restoranams ir klubams šie prietaisai – nemokama paslauga, suteikianti dar daugiau komforto klientams, mums – vizitinė kortelė, pasiekianti klientą net ir neoficialioje aplinkoje.

UAB "Alkotesteris" apskaitą nuo bendrovės įkūrimo tvarko tarptautinė audito kompanija Financial Management Group.