Motociklininkai tikrinosi blaivumą

alkotesteris.lt naujienos - motociklininkai tikrinosi blaivumą2015 06 18. Vilniuje „įkliuvo“ didžiulis būrys blaivių motociklininkų. Vieną birželio vakarą Vilnių sudrebino motociklų variklių gausmas. A. Goštauto gatvėje, šalia Basilico picerijos, būrys motociklininkų susibūrė smagiai praleisti laiko, žinoma, be alkoholio. Būryje pastebėtas ir „Eurovizijoje“ pasirodęs dainininkas Vaidas Baumila, gal kiek visuomenėje neįprasta ir tai, kad vienu motociklu atvažiavo ir kunigas.

UAB „Alkotesteris“ iniciatyva motociklininkai galėjo pasitikrinti blaivumą įvairiais alkotesteriais, įskaitant ir profesionalius, Lietuvos Policijos naudojamus prietaisus.

Marius Anusauskas, UAB „Alkotesteris“ direktorius pristatė renginio dalyviams naujausius alkotesterius. „Alkotesteriais galima pasitikėti. Tačiau, jei nors kiek gėrėte alkoholio, geriau už motociklo ar automobilio vairo nesėskite. Galite vairuoti tik tada, kai jaučiatės puikiai, o alkotesteris rodo 0.00 promilių“, – renginio dalyviams sakė M. Anusauskas. – Alkotesterių neapgausite, tikslumas ir patikimumas yra svarbūs šiuolaikinių asmeninių ir profesionalių alkotesterių bruožai“.

Daugiau skaitykite: http://www.delfi.lt/