Staigmena automobilio daiktų dėtuvėje

Draeger Alcotest 3000

2015 04 13. Automobilių prekybos centrą „Autopark“ valdanti bendrovė UAB „Patikimi automobiliai“ pateikė staigmeną savo klientams. Brangesnius automobilius nusipirkę vairuotojai automobilio daiktų dėtuvėje suras alkotesterį.

„Tikriausiai esate girdėję istorijų apie automobilių salonuose naujus automobilius pirkusius vairuotojus, kurie įsigyto automobilio daiktų dėtuvėje rasdavo staigmeną – putojančio vyno butelį. Mes manome, kad alkoholis ir automobilis yra nesuderinami dalykai, todėl pasielgėme ne tik kitaip, bet ir atsakingai, skatiname nevairuoti išgėrus. Nuo šiol brangesnius automobilius perkantys vairuotojai automobilyje suras mūsų staigmeną – alkotesterį“, – taip šį poelgį paaiškina bendrovės direktorius Vismantas Baršys.

Beje, Lietuvos standartas LST EN 16280:2012 „lškvepiamo alkoholio matuokliai, skirti plačiajai visuomenei. Reikalavimai ir bandymo metodai“ apibrėžia šių alkotesterių naudojimo tikslus: su alkoholio vartojimu susijusių nelaimingų atsitikimų ir avarijų keliuose prevencija, o suteikiant priemones pasimatuoti iškvepiamo alkoholio lygį, siekiama lavinti vartotojų supratimą apie jų atsakomybę.

„Tai atitinka mūsų nuolat deklaruojamą poziciją: jei nors kiek gėrėte alkoholio, geriau prie vairo nesėskite. Galite vairuoti tik tada, kai jaučiatės puikiai, o alkotesteris rodo 0.00 promilių“, – sako alkotesteriais prekiaujančios bendrovės UAB „Alkotesteris“ direktorius Marius Anusauskas. – Dovanojamas „Dräger“ Alcotest 3000 alkotesteris – brangi ir vertinga dovana, šio gamintojo alkotesterius, tik su išplėstomis spausdinimo, sąsajos su kompiuteriu, atminties ir kt. funkcijomis, naudoja ir Lietuvos policija“.

UAB „Patikimi automobiliai“ parduoda naudotus, tačiau autorizuotų gamintojų atstovų Lietuvoje ir užsienio šalyse aptarnautus ir kvalifikuotai prižiūrėtus automobilius.

Daugiau: http://www.autopark.lt