Stacionarus alkotesteris AlcoScan EBS

Profesionalus stacionarus praėjimo kontrolei skirtas alkoholio matuoklis AlcoScan EBS. Skirtas kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją negalėtų patekti apsvaigę nuo alkoholio asmenys. Dažniausiai naudojamas kontroliuoti įėjimui į statybvietes, gamyklas, kitus pramonės objektus. 

Prietaisas sujungiamas su įėjimo durimis (elektronine spyna), arba turniketu. Jei testuojamo asmens iškvėpto oro mėginyje alkoholio kiekis viršija nustatytą ribą, durys ar turniketas neatsirakina.  

Galimi įvairūs sistemos pritaikymai, pvz. sujungimas su kortelinėmis praėjimo kontrolės sistemomis. Kviečiame kreiptis dėl platesnės informacijos.

UAB Alkotesteris - vienintelis įgaliotas gamintojo atstovas ir serviso centras Lietuvoje. Pirkdami mūsų importuojamus AlcoScan alkotesterius, Jūs įsigyjate originalų, tiesiai iš gamintojo importuotą, Lietuvos rinkai skirtą prietaisą su galiojančia gamintojo garantija.

Kiekvienas originalus Lietuvos rinkai skirtas Alcoscan EBS alkoholio matuoklis yra pažymėtas holograminiu lipduku su alkotesteris.lt logotipu, serijos numeriu ir tekstu "original".

Techniniai duomenys

Kategorija Profesionalus alkotesteris
Jutiklis Elektrocheminis
Garantija 2 metai prietaisui, 1 metai jutikliui. Aptarnavimas Lietuvoje
Testų skaitiklis Yra
Pasyvaus matavimo galimybė Yra
Kalibravimas elektroninis kalibravimas
Kalibravimo dažnumas kartą i pusę metų
Metrologinė patikra Nėra galimybės
Tikslumas iki 1.00 promilės 0.05‰, virš 1.00 promilės 5%
Ekrano pranešimų kalba Universali
Maitinimas 220V elektros tinklas
Šalis gamintoja Pietų Korėja
Kaina su PVM 578,23Eur
Be PVM: 477,87Eur