Alkotesterinis užraktas - automobiliams ir sudėtingiems mechanizmams

Alkotesterinis užraktasUAB “Alkotesteris” pirmasis pateikė rinkai automobilio užvedimą blokuojantį alkoholio matuoklį, kurį galima įmontuoti į daugumą transporto priemonių. Jei alkoholio koncentracija vairuotojui papūtus į alkotesterį viršys leistiną normą, automobilis neužsives. Į salone sėdinčių neblaivių keleivių poveikį naujieji alkotesteriai „Lion Alcowatch“ ir „Drager Interlock“ nereaguoja.

Naujųjų alkotesterinių užraktų duomenų bazėje įrašomi ne tik rodmenys, bet ir bet koks bandymas apgauti arba „apeiti“ sistemą (papūtus per suspausto oro balionėlį, atjungus akumuliatorių ar nukirpus alkotesterio laidą ir kt.). Šiuos duomenis SMS žinute gali gauti darbdavys arba kiti prižiūrintys asmenys.

Alkotesterinis užraktasTurėti automobilio užvedimą blokuojantį alkotesterį yra didelis privalumas transporto, krovinių gabenimo, taksi ir kitoms keleivių vežimo kompanijoms. Taip pat yra alkotesterių versijos, galinčios blokuoti sudėtingų mechanizmų (ekskavatorių, kranų, staklių, gamybos linijų) darbą. Galima uždrausti bet kokio mechanizmo aktyvavimą, kol nėra papūsta į alkotesterinį užraktą.

    

Prietaiso pristatymas Lrytas.lt videonaujienose