Automobilio dažų storio matuoklis Crash Check ®

Automobilių dažų storio matuoklis Crash Check® suteikia galimybę nustatyti, ar automobilio kėbulas buvo daužtas, perdažytas arba turi paslėptų rūdžių. Prietaisas matuoja automobilio kėbulo dažų storį. Naudojamas tik plieninių kėbulų dažų sluoksnio storio nustatymui.

Pagrindinis Crash Check® privalumas - labai greitas ir paprastas naudojimas. Pridėjus prie automobilio plieninio paviršiaus ir nuspaudus mygtuką, prietaisas rodys tokius rezultatus:

užsidega žalia lemputė - dažų storis yra iki 180 mikronų, automobilio dažų bei lako storis yra normalus.

užsidega geltona lemputė - dažų storis yra nuo 180 iki 450 mikronų, automobilio dažų ar lako storis yra per didelis, greičiausiai jis yra turėjęs eismo įvykį arba tiriamas paviršius buvo perdažytas.

užsidega raudona lemputė - dažų storis yra virš 450 mikronų. Įspėjame, jog tokiu atveju po automobilio dažais yra storas glaisto arba rūdžių sluoksnis, greičiausiai automobilis buvo remontuotas ir nekokybiškai perdažytas.

Dėmesio: raudona lemputė taip pat užsidegs, jeigu matuojamo automobilio kėbulas yra pagamintas ne iš plieno (ar geležies), o iš plastiko, aliuminio ar kitokių medžiagų. Įsitikinkite, ar detalė tikrai plieninė (pvz. prie kėbulo pridėdami magnetą).

Techniniai duomenys

Garantija 12 mėnesių
Matavimų ribos 0,0 - 500,0 mikronų
Matuoklio žingsnis Trys galimi rezultatai
Kalibravimas kalibravimas nereikalingas
Matuoklio paklaida +- 10 mikronų
Ekranas 3 spalvų diodų ekranas
Darbinė temperatūra 0 – 60º C
Maitinimas 9 V baterija („krona“ tipo)
Komplekto sudėtis Prietaisas, dėkliukas, naudojimo instrukcija anglų kalba.
Šalis gamintoja Vokietija
Matuojamas paviršius Plieninis kėbulas
Kaina su PVM 145,78Eur 117,40Eur
Be PVM: 97,02Eur